Dyskusje o książce Zakochaj się we mnie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Zabawa - wspólne słowa
 Wartość płynności w bieżącym zarządzaniu finansami. Rozdział 3. Wyznaczanie optymalnego poziomu płynności na podstawie informacji o jej wartości Wartość płynności w bieżącym zarządzaniu finansami. Rozdział 3. Wyznaczanie optymalnego poziomu płynności na podstawie informacji o jej wartości
1 tydz. temu
WYMIANA / SPRZEDAŻ ( PAŹDZIERNIK 2023 )
Kolejne dwie książki do sprzedania :     Przebudzenie Olivii Przebudzenie Olivii   Turbulencja Turbulencja
23 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2019)
Z biblioteki:  Wada  Zranić marionetkę Zakupy:  Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak  Tylko przeżyć. Prawdziwe historie rodzin polskich żołnierzy  Epoka milczenia. Przedwojenna Polska, o której wstydzimy się mówić
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MAJ 2019)
Sprzedam TANIO/ wymienię :) ZAPRASZAM!  Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków30 zł  Jak kominiarzy śmierć w proch zmieni12 zł  Becoming. Moja historia 18 zł  Światło między oceanami10 zł  Inwigilacja 13 zł  Galveston
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (KWIECIEŃ 2019)
Wymienię/Sprzedam: (większość w przedziale cenowym 10-15zł)  Przyjaciółka z młodości  Taniec szczęśliwych cieni  Wyścig śmierci  Monument 14. Odcięci od świata  Ocaliła mnie łza  W cieniu Pałacu Zimowego
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2019)
Sprzedam:  Świat podziemi Świat podziemi  Konsekwencje pożądania  Konsekwencje namiętności  Tajemnica
5 lata temu
Pokazuje 6 z 33