The Walking Dead: Compendium Three

Wydawnictwo: Image Comics
komiksy
angielski
Bartek Fiszer

The Walking Dead: Compendium Three is the third compendium of Image Comics' The Walking Dead that includes issues 97-144, otherwise volumes 17-24.

źródło opisu: http://walkingdead.wikia.com/wiki/The_Walking_Dead:_Compendium_Three

źródło okładki: http://walkingdead.wikia.com/wiki/The_Walking_Dead:_Compendium_Three

Joanna | 2016-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2016

Trzecia część i najwidoczniej nie ostatnia, gdyż autor na ostatniej stronie zapowiada 'to be continued'... Mimo niepotrzebnych, praktycznie powtarzających się sytuacji i nieco nudnawej fabuły, daje 8 z sympatii do całej historii, która zachowuje bezpieczny stosunek treści do objętości, w porównaniu do jej ekranizacji. Plus również za ograniczenie scen masakrowania zombie, chociaż możliwe, że po prostu już do nich przywykłam. I oczywiście niespodziewany zwrot akcji na końcu - tylko dlaczego tak długo trzeba na niego czekać...?