Sukces... i co dalej?

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Poznaj * 20 nawyków, które nie pozwalają Ci wspiąć się na szczyt Dowiedz się * jak je zmienić, wyeliminować albo zneutralizować Uwolnij swój sukces Niektórych z nas natura obdarzyła niezawodnym wewnętrznym kompasem, pozwalającym bezbłędnie poruszać się po różnych sferach życia prywatnego czy też zawodowego bez gubienia się i popełniania gaf. Tacy ludzie zawsze wiedzą, jak się zachować, co powiedzieć, a co przemilczeć. Potrafią wcześniej ocenić, co prz

Burbonlbn | 2013-12-19
Hunem | 2013-09-12