Tytułowi bracia poszli w życiu różnymi drogami. Młodszy, Michał, pracuje w księgarni, a po godzinach maluje komiksy. Rafał to „wróg publiczny numer 3, lewa dolna macka Otwockiej Ośmiornicy”. Wydaje się, że łączy ich tylko nazwisko i… Ola, samotna trzydziestopięcioletnia dziennikarka kolorowego pisma. Troje ludzi, trzy światy, jeden cel. Miłość, której szukają, uderza jak piorun; okazuje się,...

Troje ludzi, trzy światy, jeden cel. Miłość, której szukają, uderza jak piorun; okazuje się, że popkultura, rubryka porad kobiecego magazynu ani pobyt w więzieniu nie przygotowują na jej zasadzki. I nic już nie będzie takie samo – może oprócz Zygmunta III Wazy, spoglądającego na świat z wyżyn swojej kolumny.

„Bracia Kramer” to pełna zabawnych dialogów i trzymająca w napięciu opowieść o miłości, ale i gra między prawdą a fikcją, która spodoba się zarówno fanom Nicka Hornby′ego, jak i Johna Fowlesa, szukającym w literaturze tajemnicy i zagadki, rozwiązanej w zaskakującym finale.

[opis wydawcy]

Gabriela | 2012-11-16
Przeczytana: luty 2010

końcówka rozczarowuje

MadziaR | 2010-10-17
Przeczytana: 2006 rok

Książkę czytało się dobrze, ciekawie napisana.

EWE | 2010-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2010