Orędzie Maryi z La Salette

Tłumaczenie: Piotr Szweda MS
Wydawnictwo: Wydawnictwo La Salette Księży Misjonarzy Saletynów
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
La Salette. Die Boschaft einer Marienerscheinung
religia
eduko7

Niezależnie od stanowiska, jakie zajmuje Maryjnych, faktem jest, że w życiu religijnym, kościelnym nowożytnej ery odgrywają one dużą rolę (...) A kto wie, jak ostrożny jest Kościół w ocenie ponadnaturalnych wydarzeń, ten nie może po prostu zbyć bez zastanowienia, zainteresowania albo z uśmiechem politowania owych Maryjnych objawień, uznanych przez Kościół za prawdziwe.

źródło opisu: okładka

eduko7 | 2016-01-22
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 13 stycznia 2016

Krótka informacja o objawieniu i treści orędzia. Bogaty materiał interpretujący orędzie, dobry dla osób przygotowujących kazania, wykłady z tego zakresu a jednocześnie pozwalający każdemu katolikowi lepiej zrozumieć istotę tego objawienia. Krótkie informacje o wizjonerach i osobach, w których życiu orędzie z La Salette wiele zmieniło.