Niebezpieczna Joga

Wydawnictwo: MONUMEN
religia
Marceli

Zwolennicy jogi czasem pytają: Cóż może być niebezpiecznego w jej odprężających ćwiczeniach? Tym bardziej jeśli odrzuci się stojącą za nimi wschodnią filozofię. Czy jedynym „zagrożeniem” będzie wówczas jakieś ewentualne nadwyrężenie mięśni? To przecież bardzo popularna w wielu krajach forma relaksu.

źródło opisu: http://monumen.pl/kategorie/2677-niebezpieczna-joga.html

źródło okładki: http://monumen.pl/kategorie/2677-niebezpieczna-joga.html

Marceli | 2016-01-23
Przeczytana: styczeń 2016

Książka ukazuje niebezpieczeństwo jogi. Poparte autentycznymi faktami i badaniami, że nie ma czegoś takiego jak bezpieczna dla chrześcijanina joga. Jogę uprawia się dla "odprężenia, wyładowania stanów nerwowych". Każde ćwiczenia jogi wiążą się z inicjacją w sferę duchową człowieka, które w swoich konsekwencjach są szalenie niebezpieczne. Polecam każdemu kto ćwiczył, ćwiczy lub zamierza ćwiczyć "bezpieczną jogę".