Sprawa haczyka z przynętą

Tłumaczenie: Bartłomiej Madejski
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Skomplikowana sprawa. Pewnej wiosennej, deszczowej nocy Mason zostaje wezwany przez tajemniczego klienta do kancelarii. Tam klient ten, Robert Peltham, daje mu pokaźną zaliczkę i obietnicę dużego honorarium, jeże

Paula | 2013-09-08
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 07 września 2013

Książkę dostałam w prezencie od dobrej koleżanki.
Akcja intrygująca, a główny bohater daje się lubić. Już od początku czytelnik zastanawia się kim jest tajemnicza dama jaka pojawiła się w biurze i jakie ma powiązanie z ofiarą?
Język przystępny, choć według mnie było za mało opisów. Lubię, gdy autor bardziej skupia się na kreowaniu miejsc, w jakich żyją bohaterowie.
Jako miłośniczka kryminałów oceniam powieść przychylnie :)

żabka | 2015-02-17
Przeczytana: 17 lutego 2015

Bardzo lubię tego autora, ponieważ można wczuć się w rolę detektywa i samemu odkrywać zagadkę. Tym razem rzecz była dość skomplikowana...

KiNGa | 2015-05-05
Przeczytana: maj 2009

Pewnej nocy do Perry'ego Masona dzwoni klient, po czym przychodzi do jego biura z kobietą w masce. Klient daje mu obietnicę dużego wynagrodzenia jeśli ochroni kobietę. Przecina banknot na dwie części, jedną daje Masonowi, a drugą kobiecie mówiąc że jeśli kobieta wręczy mu swoją część banknotu zajmie się jej sprawą. Zaintrygowany Mason przyjmuje sprawę. Zanim odkryje, kim jest tajemnicza kobieta, ginie człowiek, w sprawę wplątane są machinacje z papierami wartościowymi, szantaż, pojawi się kilka bezwzględnych kobiet. Książka jest wciągająca.

robaczeeek | 2016-02-10
Na półkach: Wymienie, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 07 lutego 2016

Jak już pisałam nie do końca mój gatunek literacki jednak lekko i szybko się czyta a wręcz nawet wciąga fabuła no i jest cieniutka także na jeden wieczór w sam raz :)

MichuAgu | 2016-11-28
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane