Bitwa każdego mężczyzny

Wydawnictwo: Dobry Skarbiec.pl
poradniki
Sławomir

Za pośrednictwem telewizji i internetu, czasopism i filmów mężczyźni są nieustannie bombardowani obrazami o treści zmysłowej. Nie sposób uniknąć takich pokus... lecz, na szczęście, można się im oprzeć. Obalając koncepcję, jakoby mężczyźni nie byli w stanie zapanować nad swoimi myślami i oczami, autorzy Bitwy każdego mężczyzny przytaczają historie dziesiątek mężczyzn, którzy wyrwali się z sideł niemoralności seksualnej. Przedstawiają też praktyczny, szczegółowy plan osiągnięcia czystości seksualnej – doskonały zarówno dla tych, którzy upadli w przeszłości, jak i tych, którzy chcą być mocni dzisiaj, a także tych wszystkich, którzy chcą pokonać pokusy w przyszłości.

Nie ma bardziej powszechnego wroga naszej prawdziwej męskości niż niewłaściwe ukierunkowanie lub wypaczenie naszych funkcji seksualnych. Z radością witam kolejną książkę powiększającą nasz arsenał obronny.
Jack W. Hayford, pastor Th e Church on the Way i rektor Th e King’s Seminary

Autorzy z wielką otwartością, szczerością i rozeznaniem wyjawiają prawdy, które każdy mężczyzna powinien znać.
dr Les Parrott i dr Leslie Parrott, autorzy książki Saving Your Marriage Before It Starts

Jasne i praktyczne zasady życia w czystości seksualnej – wezwanie do odwagi, oddania i samodyscypliny.
dr John C. Maxwell, założyciel Th e INJOY Group

Czytana z otwartym sercem, Bitwa każdego mężczyzny może ocalić twoje małżeństwo i świadectwo.
dr Gary Rosberg, prezydent America’s Family Coaches, autor książek Guard Your Heart oraz Pięć potrzeb seksualnych kobiety i mężczyzny

Książka zawiera specjalne podrozdziały przeznaczone dla kobiet, pragnących lepiej zrozumieć i wspierać mężczyzn, których kochają.

źródło opisu: http://www.dobryskarbiec.pl/bitwa-kazdego-mezczyzny-nowe-wydanie.html

źródło okładki: http://www.dobryskarbiec.pl/bitwa-kazdego-mezczyzny-nowe-wydanie.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!