Z sokołami na łowy

Wydawnictwo: Sport i Turystyka
łowiectwo, sokolnictwo
ryszpak

Popularne opracowanie historii rozwoju sokolnictwa wraz z garścią wspomnień o nim, oddawane do rąk Czytelników, jest wynikiem niemałego trudu zbierania, wyboru materiałów, redagowania i systematyzowania zagadnień związanych z sokolnictwem. Poznanie owej problematyki, stanowiącej pewną całość w historii łowiectwa, przyczyni się zapewne do popularyzacji tej formy polowań, która zwłaszcza w ostatnich latach zaczyna się w wielu krajach na nowo rozwijać.

źródło opisu: wstęp

źródło okładki: fot. własna

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!