Historie

Wydawnictwo: Sorus
Clarie

Fotoreportaż „Historie” przedstawia portrety ludzi spotkanych podczas dekady podróży po krajach całego świata. W swojej niezwykłej książce, autor stara się odpowiedzieć na pytanie, co łączy ludzi mieszkających w różnych częściach naszego globu? W czym jesteśmy podobni? Czym się różnimy? Jak żyjemy? Czy naprawdę tak wiele nas dzieli? Spoglądając na ponad sto artystycznych zdjęć, Czytelnik spotyka odległe kultury, a jednocześnie odbywa intymną podróż, nawiązując bliską relację z każdą z prezentowanych postaci. Wybór tematu stawia tę pracę na pograniczu etnografii, reportażu, osobistego wyznania oraz swoistego manifestu, postulującego szacunek dla człowieka, jego tradycji i kultury.

źródło opisu: http://www.sorus.pl/ksiazka/historie/

źródło okładki: http://www.sorus.pl/ksiazka/historie/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!