Prace domowe

Wydawnictwo: Sorus
poezja
Clarie

Stanisław Józef Malinowski – poeta ziemi Cieszyńskiej, publikował w prasie i antologiach poezji. Laureat konkursów poetyckich m.in. I miejsce w międzynarodowym konkursie poetyckim “GRANICA. Skarby z cieszyńskiej trówły, 2001”. Związany z grupami poetyckimi “Nadolzie”, “Poethicon”, “Nawias”. Tłumacz – amator poezji w językach słowiańskich. Uznaje wyższość ekumenii nad ekonomią. Realizuje swój program – Poezjo przybywaj, bo świat dziczeje.

źródło opisu: http://www.sorus.pl/ksiazka/prace-domowe/

źródło okładki: http://www.sorus.pl/ksiazka/prace-domowe/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!