Mid-Life Love

Okładka książki Mid-Life Love Whitney G.
Okładka książki Mid-Life Love
Whitney G. Wydawnictwo: Amazon Cykl: Mid-Life Love (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Mid-Life Love (tom 1)
Mid-Life Love
Amazon
2013-06-28
2013-06-28

Mam jakiś niedosyt. Niby mi się podobała ale coś mi nie pasowało. Trochę denerwowała mnie główna bohaterka więc może to stąd te odczucia. Dość lekka. Czy polecam? Może być!

Generalnie bardzo lubię tę autorkę, ale w tej książce tak bardzo denerwowali mnie główni bohaterowie, że nie dam rady jej dokończyć. Ja rozumiem, że Claire ciężko przeszła rozwód, ale wykreowana jest na niedojrzałą emocjonalnie rozkapryszoną divę. Facet jak dla mnie jest tutaj za miękki i oderwany od rzeczywistości z tymi swoimi pomysłami. Ciagle jej nadskakuje, a ona go obraża i poniża. Claire jest sztywna, i brakuje mi bardzzo humoru w dialogach. Niby jest chemia, ale te chamskie odzywki Claire i jego przyzwolenie na takie traktowanie psują cały klimat tej książki.

Trochę przerysowana historia, lubię pióro autorki jednakże tu mi troche zgrzytało. Główna bohaterka bardzo irytujaca, Jonathan szasta pieniędzmi na prawo i lewo, córki niby wzorowe uczennice a zachowują się jak małe dzieci.

Wspaniała, cudowna, fenomenalna książka !!!! Jedna z lepszych tej autorki, nie rozumiem dlaczego są take opinie że Claire jest denerwująca, dla mnie absolutnie jest fenomenalna, nie ma tu prostoty, po raz kolejny osoba wykreowana jest w rzeczywistym świecie, jest 40-latką, po rozwodzie, z dwójką dzieci, zakochuje się w niej dekadę młodszy facet !! i jak tu można mieć pretensje, że podchodzi ona do życia z rozwagą, ostrożnością, każdy swój krok analizuje, nie jest przekonana do relacji z młodszym facetem, bo wie jak to może się skończyć, jak dla mnie idealnie wykreowana postać, natomiast Jonathan ... cóż powiedzieć, z jednej strony ideał, ale swoje też potrafi pokazać. Książka na pewno nie dla osób, które lubią łatwo i szybko, a przede wszystkim cukierkowo jak z bajki, która nigdy nie istnieje. POLECAMMMMM!!!

Ależ ta Claire jest irytująca, OMG!!! Facet robi wszystko, dosłownie, żeby ją zdobyć, udowadnia na wszelkie sposoby, że mu na niej zależy, a ta idzie w zaparte. To już zaczynało być nudne i śmieszne wręcz, mam na myśli jej ciągle odmowy. A co do Jonathana, to nikt nie ma takiej cierpliwości jak on. To jest po prostu niemożliwe, żeby znosić takie zachowanie i takie odzywki od "dorosłej" kobiety. Koleś może mieć każdą, a lata za czterdziestolatką, która nie chce się z nim umówić. Oczywiście współczułam jej tego co ją spotkało, ale litości, minęły 4 lata!!! Jonathan za to, jest zbyt idealny jak na mój gust, nie ma żadnych wad. Mimo to jakimś cudem nie jest nudny. Chociaż nie, znalazłam jedną, jest zbyt dobry i naiwny (chodzi mi o stosunki z mamusią). Ogółem ta książka to taka zabawa w kotka i myszkę. Ale znośna zabawa. Czas na drugą część.

Bardzo przeciętna i strasznie długa. Wkurzają mnie książki na 160 stron, ale ta spokojnie mogłaby tyle mieć. Tymczasem ma jakieś trzy razy więcej, główna bohaterka jest jakąś skończoną idiotką, a ten cały Jonathan... Serio? Autorkę mocno poniosło z idealizowaniem tego faceta. Przecież on nie ma ani jednej wady! Przystojny, bogaty, mądry (geniusz właściwie),cierpliwy, zabawny, pieprzy do utraty tchu (oczywista oczywistość)... Lubię się "zakochiwać" w facetach z książek, ale muszę sobie ich umieć wyobrazić, a tego Jonathana kompletnie nie umiałam. Podsumowując, ubawiłam się na "Turbulencji", oczekiwałam czegoś podobnego tutaj ale jestem bardzo mocno rozczarowana. Nie polecam.

historia strasznie przerysowana

historia strasznie przerysowana

polecam świetna książka

polecam świetna książka

Bardzo ciekawy pomysł, kreacja postaci fajna, rozkręcenie fabuły nieco ślimacze, ale dobre. Niby interesująca, ale taka żmudna. Psychologiczne przemyślenia dojrzałej kobiety i jej zachowania nie pasują, mimo że polubiłam Claire. Jonathan jednak nie dopracowany jak dla mnie. Dla kuguarzycy Helen mega pozytyw. Taka sobie, refleksyjna, o wszystkim.

Nowe wydanie książki w formie ebooka nosi tytul Resisting the Boss

On, Jonathan Statham, miliarder, właściciel firmy IT, nie ma jeszcze trzydziestu lat. Ona, Claire Gracen, czterdziestolatka, rozwódka z dwoma córkami, zatrudniona w jego firmie jako szefowa działu marketingu. Seks jest gorący, coraz lepiej im ze sobą, ale ona nie ma wątpliwości, że ten romans długo trwać nie może.

Po kilku niedawnych rozczarowaniach moimi ulubionymi autorami, zdecydowałam, że czas na gorący przerywnik. Wydawało się, że pora roku, aura na dworze oraz dotychczasowe doświadczenie z Whitney Garcią Williams, znaną jako Whtney G., zapewnią co najmniej przyzwoitą rozrywkę. Tym bardziej, że obecnie z Amazona jest całkiem za darmo. Prawie się udało. Bo i główny problem nie całkiem wydumany, a i parę pobocznych wątków też niegłupich. Poza tym, inwencja erotyczna Jonathana wydaje się bogatsza niż np. w przetłumaczonej na polski Turbulencji. Wszystko byłoby więc ok, gdyby, po pierwsze, książka była o połowę krótsza, po drugie, Claire w swoich posterotycznych rozterkach mniej nudna, po trzecie wreszcie, gdyby kulminacyjna scena była mniej żenująca. Można się pocieszać, że ten mało smaczny, moim zdaniem, epizod to nie finał historii Jonathana i Claire. Jest ciąg dalszy, tyle że, niestety, już nie za darmo.

Nowe wydanie książki w formie ebooka nosi tytul Resisting the Boss

• Romans/Erotyk