Mid-Life Love

Cykl: Mid-Life Love (tom 1)
Wydawnictwo: Amazon
Mid-Life Love
angielski
magpie101

If you'd asked me what love was two years ago, I probably would've said, 'It's this amazing feeling that obsesses and possesses you; it's what me and my husband currently have.' If you ask me that same question today, I'll say, 'Please get the hell out of my face.’ Claire Gracen's life is picture perfect. Her career as a marketing director is on the brink of being legendary, and her marriage...

Claire Gracen's life is picture perfect. Her career as a marketing director is on the brink of being legendary, and her marriage to her high school sweetheart has never been stronger. No, wait. It has. It used to be amazing and fulfilling, but one day Claire realizes that she's been living a lie and her best friend and husband have committed the ultimate betrayal.

Broken and depressed, Claire is in need of something new—new city, new job, new friends.

When she happens to attract the interest of the sexiest man she's ever met, a man significantly younger than her, she immediately turns him down—only to later discover that this man is Jonathan Statham, self-made billionaire and CEO of Statham Industries. Her boss.

Jonathan Statham is unlike any man she's met before. He's used to getting whatever he wants—whenever he wants, and he isn't about to take no for an answer.

Sexy, unpredictable, and charmingly clever, Mid Life Love is a story that will captivate you, entertain you, and force you to fall deeply in love with the characters.

źródło opisu: goodreads

źródło okładki: Goodreads

magda25-m1 | 2019-03-10

Bardzo przeciętna i strasznie długa. Wkurzają mnie książki na 160 stron, ale ta spokojnie mogłaby tyle mieć. Tymczasem ma jakieś trzy razy więcej, główna bohaterka jest jakąś skończoną idiotką, a ten cały Jonathan... Serio? Autorkę mocno poniosło z idealizowaniem tego faceta. Przecież on nie ma ani jednej wady! Przystojny, bogaty, mądry (geniusz właściwie), cierpliwy, zabawny, pieprzy do utraty tchu (oczywista oczywistość)... Lubię się "zakochiwać" w facetach z książek, ale muszę sobie ich umieć wyobrazić, a tego Jonathana kompletnie nie umiałam. Podsumowując, ubawiłam się na "Turbulencji", oczekiwałam czegoś podobnego tutaj ale jestem bardzo mocno rozczarowana. Nie polecam.

Dominika Nożykowska | 2019-01-11

historia strasznie przerysowana

paulina2511 | 2018-12-27
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2018
Przeczytana: 26 grudnia 2018

polecam świetna książka

Pandora | 2018-10-29
Przeczytana: październik 2018

Bardzo ciekawy pomysł, kreacja postaci fajna, rozkręcenie fabuły nieco ślimacze, ale dobre. Niby interesująca, ale taka żmudna. Psychologiczne przemyślenia dojrzałej kobiety i jej zachowania nie pasują, mimo że polubiłam Claire. Jonathan jednak nie dopracowany jak dla mnie. Dla kuguarzycy Helen mega pozytyw. Taka sobie, refleksyjna, o wszystkim.

Nina | 2018-07-31
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, English
Przeczytana: 27 lipca 2018

Nowe wydanie książki w formie ebooka nosi tytul Resisting the Boss

On, Jonathan Statham, miliarder, właściciel firmy IT, nie ma jeszcze trzydziestu lat. Ona, Claire Gracen, czterdziestolatka, rozwódka z dwoma córkami, zatrudniona w jego firmie jako szefowa działu marketingu. Seks jest gorący, coraz lepiej im ze sobą, ale ona nie ma wątpliwości, że ten romans długo trwać nie może.

Po kilku niedawnych rozczarowaniach moimi ulubionymi autorami, zdecydowałam, że czas na gorący przerywnik. Wydawało się, że pora roku, aura na dworze oraz dotychczasowe doświadczenie z Whitney Garcią Williams, znaną jako Whtney G., zapewnią co najmniej przyzwoitą rozrywkę. Tym bardziej, że obecnie z Amazona jest całkiem za darmo. Prawie się udało. Bo i główny problem nie całkiem wydumany, a i parę pobocznych wątków też niegłupich. Poza tym, inwencja erotyczna Jonathana wydaje się bogatsza niż np. w przetłumaczonej na polski Turbulencji. Wszystko byłoby więc ok, gdyby, po pierwsze, książka była o połowę...

Natalia86 | 2018-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2018

Nie rozumiem dlaczego ta książka ma takie dobre opinie. Jonathan jest jedynym plusem,ideał mężczyzny. Główna bohaterka jest irytująca i dziecinna tak samo jak jej córki. Jakim cudem dwie 16-latki są tak mało inteligentne, tak głupie ? Przykład: jedna z nich spowodowała wypadek samochodowy, mogła kogoś zabić lub sobie coś zrobić, a ona się martwi że mama da jej szlaban na imprezę oraz aby się nie dowiedziała że rozbiła auto. Nie miała wyrzutów sumienia, martwiła się o to że może nie iść na kolejną imprezę. Jedyna postacią która można polubić w tej książce jest zdecydowanie Jonathan i tylko dla niego daje te 3 gwiazdki.

Kasiar | 2018-05-16

Jak na tę autorkę, książka jest słaba.
Za duzo TYCH scen, za mało rzeczowych akcji.

ShyShe | 2018-04-24

Jestem bardzo pozytywne zaskoczona, dawno nie miałam przyjemności "spotkać" tak fajnego "garniturka" jakim jest Jonathan.

Anulka | 2018-04-19
Przeczytana: 17 kwietnia 2018

Przystojny, bogaty i młody miliarder poznaje piękną kobietę po przejściach. Starszą o jedenaście lat. Rozwódkę, matkę nastoletnich, przebojowych córek.
Ona się broni przed związkiem z młodszym mężczyzną, który okazuje się być również jej szefem. Jemu to zupełnie nie przeszkadza.
W rzeczy samej, z nich dwojga to ona zachowuje się bardziej jak dziecko.
Czytałam z przyjemnością. Polecam.

Anulka870 | 2018-04-11

I po tej ksiązce każda chce byc Claire i odkryc siebie na nowo u boku Jonathana.