ryszpak

Kolejny zbiór opowiadań współpracownika "Łowca Polskiego", publikującego w nim przez kilkadziesiąt lat swoje teksty. "W książce Apoloniusza Kuliga mamy do czynienia z reportażem literackim na wysokim poziomie, co na pewno zadowoli gusty najbardziej wymagającego a nawet wybrednego czytelnika. Autor uczy uprawiania prawidłowego łowiectwa, nawiązuje do pięknych tradycji myśliwskich, często dziś...

"W książce Apoloniusza Kuliga mamy do czynienia z reportażem literackim na wysokim poziomie, co na pewno zadowoli gusty najbardziej wymagającego a nawet wybrednego czytelnika. Autor uczy uprawiania prawidłowego łowiectwa, nawiązuje do pięknych tradycji myśliwskich, często dziś tu i ówdzie zanikających.

źródło opisu: własny/wstęp

źródło okładki: google

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!