"Niech będzie wszędzie miłowane Najświętsze Serce Jezusa". Kult Najświętszego Serca Pana Jezusa w wybranych pismach św. Józefa Sebastiana Pelczara

Wydawnictwo: Poligrafia Salezjańska
religia

"Obraz Najświętszego Serca Pana Jezusa wyraża najpierw nieskończoną miłość Zbawiciela i dzieło, którego dokonał dla każdego z nas. Oddał całego siebie (swoje serce) i pragnie wszystkim tym, kim jest i czego dokonał, z nami się dzielić, nas tym obdarzać i przyjąć do siebie. Co więcej, to Serce jest otwarte, by usłyszeć o wszystkim, co w nas jest, i przygarnąć nasze serce, a przez to stać się kimś najbliższym i być mocą i siłą każdego dnia. Serce Jezusa zna wszystkie ludzkie rozterki, wahania i zwątpienia, pragnie je uleczyć i przyjmując do siebie stawać się radością życia".

źródło opisu: Poligrafia Salezjańska 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!