Spowiedź. Przygotowanie do sakramentu pokuty

Wydawnictwo: Wydawnictwo AA
religia
Ursa

Przygotowanie do sakramentu pokuty według metody św. Ignacego z Loyoli w duchu św. Franciszka Salezego Prezentowana książka – oparta na metodzie św. Ignacego Loyoli – stanowi cenną i kompetentną pomoc w przygotowaniu do sakramentu pokuty: uczy, jak należy wypełnić warunki dobrej spowiedzi, udziela ważnych wskazówek do rachunku sumienia, zwraca uwagę na rozeznawanie stanów uczuciowych,...

Prezentowana książka – oparta na metodzie św. Ignacego Loyoli – stanowi cenną i kompetentną pomoc w przygotowaniu do sakramentu pokuty: uczy, jak należy wypełnić warunki dobrej spowiedzi, udziela ważnych wskazówek do rachunku sumienia, zwraca uwagę na rozeznawanie stanów uczuciowych, wymienia przeszkody na drodze do doskonałości chrześcijańskiej i udziela precyzyjnych odpowiedzi na wszelkie wątpliwości dotyczące korzystania z sakramentu pokuty. Wyjątkowa pomoc w drodze do dojrzałości chrześcijańskiej!

źródło opisu: Strona wydawnictwa

źródło okładki: Strona wydawnictwa