Unia Europejska - mechanizmy integracji gospodarczej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
4 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Praca Unia Europejska mechanizmy integracji gospodarczej podejmuje węzłowe problemy funkcjonowania największego i najbardziej zwartego ugrupowania integracyjnego we współczesnej gospodarce światowej. Ich znajomość może być przydatna nie tylko studentom w procesie poznawania mechanizmów regulujących współczesną gospodarkę rynkową, ale miejmy nadzieję także praktykom naszej gospodarki narodowej. Dlatego przybliżeniu problemów, jakie stawia przed polską gospodarką wejście do Unii Europejskiej, poświęcony jest też ostatni rozdział książki.

Krystian P | 2013-02-25

Ideologia socjalistyczna niszczy Europę od lat, teraz nawet USA padają na kolana ;(

ewa1212 | 2012-04-02