Unforgettable

Wydawnictwo: Momentum
new adult, romans
angielski
Czytelniczkaa

My name is Brendon Osmond. I'm a 25 year old post-graduate student who knows three things with absolute conviction. I know damn near everything there is to know about keeping in peak physical shape. I have a plan to make a lot of money from that knowledge. I'm an optimist who's not easily rattled. But then the girl I fell in love with almost two years ago texts me out of the blue and everything I know is thrown out the window.

Am I rattled?

No.

Not until I fly to the other side of the world and discover the girl I fell for has kept a very big secret from me.

A secret that mocks all my knowledge of the human body and how to keep it healthy.

A secret that shatters my plans for my own personal training business.

A secret with my eyes.

A secret who needs me more than I can comprehend.

Ask me again if I'm rattled.

Now ask me if I'm still in love.

Perfect for fans of The Fault in Our Stars and Nicholas Sparks, Unforgettable is the second book in the Always series that began with Unconditional.

źródło opisu: http://www.cheriemhudson.com

źródło okładki: http://www.cheriemhudson.com

Jagusia | 2018-11-12

Jest to 2 tom serii „Always” historia o tym jak jeden błąd, jedna zła decyzja może zmienić całe życie. Opowieść o sile przebaczania i uzdrawiania, ale co najważniejsze to opowieść o trudnej miłości. Płakałam wielokrotnie podczas czytania .
Brendo Osmond - 25 letni Australijczyk o wiecznie pozytywnym i bezproblemowym podejściu do życia, poznaje Amandę podczas konkursu snowboardowego w Australii. Z podobnym podejściem do życia, intensywnym seksie, szybka się w sobie zakochują. Tylko jest problem Ona pochodzi z Ameryki i musiała wrócić do domu . Brendan poleciał za nią, ale wrócił do Sydney ze złamanym sercem. Teraz, po ponad dwóch latach bez żadnego kontaktu, dostaje od niej wiadomość tekstową. Potrzebuje jego pomocy, ale niczego nie ujawnia. Brandon rzuca wszystko i leci do USA. Nie jest przygotowany na co go czeka. Dowiaduje się ze ma 18 miesięcznego syna Tannera chorego na raka/biaaczkę i ten mały człowiek staje się dla niego całym światem. Wspaniała opowieść o uczuciach...

Melania1987 | 2017-09-01
Na półkach: Przeczytane, 2017, Angielski
Przeczytana: 01 września 2017

Tanner jest słodkim dzieciakiem :) niesamowita historia

lulamae | 2016-08-04
Przeczytana: 01 sierpnia 2016

Drugi tom serii 'Always' skupia się na Brendonie Osmondzie - Australijczyku o wiecznie pozytywnym i bezproblemowym podejściu do życia. Jednak jego życie zmienia się nagle o 180 stopni i przytłacza go z taką siłą, że nie ugięcie się pod natłokiem problemów staje sie prawdziwą próbą dla tego faceta.
Brendon był w swoim życiu zakochany dwukrotnie. Jedna z tych dziewczyn to Maci z pierwszego tomu serii, a tą drugą jest Amanda Sinclair - Amerykanka, która jakieś dwadzieścia siedem miesięcy i trzy dni temu złamała mu serce, kiedy wyznał jej swoje uczucia. Teraz po tym czasie odzywa się do niego ponownie i prosi, aby przyleciał do niej na drugi koniec świata. A Brendon jako złoty facet wsiada do samolotu i leci do San Diego... to co tam zastaje to prawdziwa bomba nuklearna!
Jak to wszystko się potoczy?!

Amanda i Brendon mają historię. Wydawać by się mogło, że skończyła się ona dawno temu, a jednak nie... to był dopiero początek. Teraz oboje stają przed prawdziwą próbą.
Ta historia...

mania_kch | 2016-02-06
Na półkach: Przeczytane, 2016

Historia o tym jak jeden błąd, jedna zła decyzja może zmienić całe życie. Opowieść o sile przebaczania i uzdrawiania, ale co najważniejsze to opowieść o trudnej miłości.
Książka nie zaskakuje, fabuła bardzo prosta, jednak autorka momentami potrafiła chwycić za serce. Rozczarowało mnie zakończenie i nie dlatego, że skończyło się tak, jak każdy by sobie tego życzył, tylko dlatego, że autorka zrobiła to tak szybko, jeden mały, nędzny rozdzialik i to wszystko :( Po tylu wzlotach i upadkach przechodzących przez całą historię po zakończeniu oczekiwałam o wiele więcej.

Edyta | 2016-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2016

To było po prostu słodkie chociaż adrenalina podniesiona do maximum przez całą książkę. Są chwilę kiedy wszystko co sobie wypracowałeś, cały sukces który osiągnąłeś, plany na przyszłość legną w gruzach, kiedy na twojej drodze staje jedne mały człowiek, który w jednej chwili staje się dla ciebie całym światem. Nawet jeśli jeszcze go nie poznałeś. Tak właśnie się stało z Brandonem. Tylko co wtedy kiedy jesteś bezsilny gdy w grę wchodzi poważna choroba, a twoja nadzieja z każdym dniem słabnie. Wspaniała opowieść o uczuciach dorosłego mężczyzny względem swojego synka, którego poznaje w osiemnastym miesiącu jego życia. Płakałam kiedy Brandon się dowiedział, płakałam kiedy poznał swojego synka i próbował nawiązać z nim więź, płakałam kiedy okazało się że nie może być dawcą i płakałam kiedy malutki Tarner tak strasznie chciał wrócić do swojego domku jak najszybciej.
Książka zasługuje na wszystkie gwiazdki, wręcz nie jestem w stanie sobie wyobrazić,co czują rodzice znajdujący się w...

k_a_s_i_a | 2016-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2016

Niesamowicie poruszająca książka. Praktycznie od samego początku "łapie za serce".
Brendon był zakochany w Amandzie, jednak ona złamała mu serce... Po niespełna trzech latach dziewczyna kontaktuje się z nim i prosi o pomoc. Tak oto życie Brendona wywraca się do góry nogami, gdyż okazuje się że ma syna, któremu niestety zostało tylko kilka miesięcy życia...
Książka ma w sobie tyle emocji... Nie sposób ich wszystkich opisać. Tanner był po prostu niesamowicie dzielnym chłopcem... Zresztą jego tatuś również. Amanda niestety nie znalazła się na liście moich ulubionych bohaterów z wiadomych przyczyn. Jednak mimo wszystko było widać, że ogromnie kocha synka. Pozostali bohaterowie świetnie wykreowani. Spodobała mi się postać Cade ciekawe czy autorka pociągnie dalej tę serię?
Polecam!