9788360192665

Druga książka z cyklu o pani adwokat Bennie Rosato, która staje przed najtrudniejszym zadaniem w swojej dotychczasowej prawniczej karierze: musi sama obronić sie przed zarzutem popełnienia morderstwa... Sytuację komplikuje fakt, że Bernie miała wiele powodów, by dopuścić się tego czynu, nie potrafi natomiast przedstawić wiarygodnego alibi. Klasyka prawniczego kryminału głównie dla kobiet: wyrazista bohaterka, bez nużącej śmiertelnej powagi. Literatura lekka, łatwa i przyjemna w najlepszym światowym wydaniu.

Ania | 2016-04-08
Przeczytana: 08 kwietnia 2016

Jest to bardzo emocjonujący kryminał.Napisany w lekkim i przyjemnym stylu,dzięki czemu czyta się szybko.Akcja toczy się dynamicznie,kolejne fakty wychodzą na jaw,a zakończenie zdumiewające.Polecam!

WszystkoWeKrwi | 2014-10-10

Bardzo fajna powieść. Lekka, szybko się czyta, zabawna i trzymająca w napięciu.

Justyna Antoniewicz | 2015-09-01

Świetny thriller, akcja znakomita,zabawna i powieść w rewelacyjnym humorze po prostu bardzo dobrze się czyta warto przeczytać polecam gorąco!!!

ElViento | 2017-10-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 19 października 2017

Bardzo wciągająca, dynamiczna. W drugiej połowie ciężko się oderwać. Polecam. Świetnie, lekko napisana, z odrobiną humoru i sarkazmu.

Anna Solarska | 2012-08-03
Przeczytana: 02 sierpnia 2012

Szybko się czyta, bardzo przystępny język, zabawna, choć do ostatnich stron trzymająca w napięciu. Rzadko się zdarza żebym już na początku nie odgadła kto zabił... tu do ostatniej strony nie miałam pewności! barwne opisy i zawiłe sytuacje tylko nadają koloru i tempa. Polecam!

Dyskusja | 2015-01-26

Wartka akcja, a i uśmiać się można. Nie zapada na długo w pamięć, ale dialogi świetne. Odskocznia od Lisy Scottoline rodzinnej, poruszającej trudne tematy społeczne.

wierzbickaj | 2014-03-14
Przeczytana: 15 marca 2014

fajne lekkie pióro i wartka akcja. super

Olga | 2016-11-06
Przeczytana: 08 sierpnia 2016

Rewelacyjna, trzymająca aż do ostatniej strony w napięciu książka. Do przeczytania jednym tchem!

sylwia4440 | 2018-10-08
Przeczytana: 07 października 2018