9788360192429

Młoda adwokat Mary DiNunzio jest zbyt pochłonięta pracą, aby przejmować się zagadkowymi anonimowymi telefonami. Jednak po pewnym czasie stają się tak częste, że nie może już ich lekceważyć: tajemniczy mężczyzna dzwoni w chwili, kiedy Mary przychodzi do pracy, i zaraz po tym, jak wraca do domu. Wkrótce staje się jasne, że ktoś ją śledzi, a zaraz potem Mary musi stanąć do najtrudniejszej rozgrywki w

Ilość stron: 328
To czwarta książka tej autorki jaką przeczytałam. Pozostałe to:
„Spójrz mi w oczy”
„Trudna prawda”
„Nie odchodź”
recenzje na blogu iw profilu

Do lektury zachęcił mnie opis na okładce i to, że lubię twórczość tej pisarki.
„Krok w krok za Mary” jest zaskakująco jak na twórczość Lisy Scottoline... nudne. Ledwo doczytałam do końca. Treść stanowi głównie obawa tytułowej Mary, której wydaje się, że ktoś ją śledzi. Jest to oczywiście prawda. Zostaje ona wyjaśniona w nieco już ciekawszym zakończeniu. Przedstawione są także różne procesy sądowe, a także losy najlepszej przyjaciółki Mary – Judy. Potem postanawiają otworzyć własną mała kancelarię.

Być może gdyby dzieło miało mniej stron byłoby lepsze. Polecam fanom pisarki, ale jak ktoś nie czytał żadnej pozycji to lepiej zacząć od tych, które wymieniłam wcześniej.

Violek | 2012-11-28

Dobra.