After Today

Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
1519965958
angielski
Marika

Even after the devastating loss of her mother, Emily continues to live vicariously for today only. Dedicating her life in sharing her motto, she’s helping patients at the hospice clinic that her father Jett opened in memory of her mother. Yet at the age of twenty-five, Emily’s family prays that she will stop grieving enough to let love in even though her only ambition is saving her dad....

Yet at the age of twenty-five, Emily’s family prays that she will stop grieving enough to let love in even though her only ambition is saving her dad. Little does Emily know, life never goes to plan. When the Eland brothers enter Emily’s life, they cause her to divert her mission and create a spark that she never knew existed. Emily’s beautiful today has always consisted of watching souls pass on, but can she allow love in or is she too focused on what happens after today?

źródło opisu: www.goodreads.com

źródło okładki: www.goodreads.com

magpie101 | 2018-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2018

Ksiazka piekna, pelna emocji, ktora uswiadamia nam co jest w zyciu wazne. Powinnismy doceniac tu i teraz i cieszyc sie tym co obecnie mamy nie myslac o tym co moze sie wydarzyc.
Polecam!

lulamae | 2016-09-13
Przeczytana: 13 września 2016

Minęło 15 lat od śmierci Rye, Emily ma teraz 25 lat i wraz z ojcem prowadzą hospicjum pomagające umierającym przeżyć ten ostatni okres ich życia.
Emily marzy o pięknym ogrodzie, który pozwoli pacjentom poczuć się jak w niebie, a jej marzenie ma spełnić Brock z firmy ogrodniczej.
Brock boryka się z wieloma problemami i rozterkami, ale kiedy spotyka Em jego serce przyspiesza, a w brzuchu pojawiają się motyle.
Czy Em wreszcie zechce ruszyć do przodu i czy Brocka nie powstrzymają zaistniałe okoliczności?

Kiedy czytałam pierwszy tom o Rye i Jettcie - byłam głęboko poruszona. I przez historię, i przez smutek i przez mądrość płynącą ze słów bohaterów. Naprawdę byłam pod mocnym wrażeniem i to nie tylko z powodu smutnego końca.

Jednak "After Today" nie przekonało mnie do siebie. Owszem, poruszane problemy są ważne i dobrze było zobaczyć jak bohaterowie sobie radzą po tylu latach, ale... moim zdaniem książkach napchana trochę sztucznie takimi mądrościami i sentencjami. Jakaś taka bardzo...

| 2016-06-05

Przy takich książkach powinno być ostrzeżenie...
Druga część serii i miałam nadzieję na coś wesołego... jestem za słaba psychicznie na takie książki. Powinni je przeczytać ci którzy nie potrafią docenić tego co mają oraz ci którzy są w dołku i nie widzą liny. Ta książka będzie tą liną, pokaże wam że macie coś najcenniejszego ŻYCIE, reszta to nasze wybory. Nie warto przejmować się rzeczami przyziemnymi, bo zwyczajnie nie mamy na to czasu, nikt z nas nie wie ile nam go pozostało, więc żyjmy każdego dnia tak, jakby miał być tym ostatnim.

POLECAM !

Joaśka | 2016-03-14
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 14 marca 2016

"Życie składa się tylko z początku i końca, który ma nieprzewidziany limit czasowy. Tak więc powinniśmy cenić czas, który został nam przydzielony.Istnieje tylko jedna rzecz w życiu, która nie ma żadnego limitu.
-Co to takiego? –Teraz siedzę na skraju swojego krzesła,uważnie słuchając jej słów.
-Miłość –mówi z dumą."

Naprawdę wzruszająca do łez i tak bardzo prawdziwa książka o przemijaniu,cierpieniu,miłości,wielkiej tęsknocie każdego dnia i o ruszeniu z nowym życiem nie zapominając.

Edyta | 2016-03-01
Przeczytana: 01 marca 2016

Brak mi słów do opisania tej cudownej historii prawdziwego życia. Gwiazdki którymi obdarowałam tę książkę mówią same za siebie.

Pinina_Paulina | 2016-02-29
Przeczytana: 29 lutego 2016

"To, czego od ciebie chcę jest proste. Chcę tylko dzisiejszego dnia. Jeśli będzie to śmiech, chcę tego. Jeśli ból, chcę tego. Cokolwiek przyniesie dzisiejszy dzień, tak długo jak ten dzień przyniesie mi ciebie, chcę tego."

Cholera,ale się upłakałam przy tej książce. Jest piękna, tak jak i część pierwsza. Brakuje mi w tej chwili słów.
Gorąco polecam przeczytać i poznać historię tych niesamowitych ludzi.

Katarzyna | 2016-02-27
Przeczytana: 27 lutego 2016

Och ta część była równie piękna i wzruszająca, co poprzednia. Oczywiście płakałam mocno, makijaż mi po twarzy spłynął, a czytałam oczywiście przed wyjściem na autobus! I trzeba szybko poprawiać. Kocham takie poruszające serce książki. Emily, cudowna córka, wyrosła na wspaniałą kobietę. Brock, przystojny, mądry i zdeterminowany mężczyzna. Wade, och jak mi go szkoda:( To właśnie przez niego płakałam :( A Jett? Nadal kocham tego mężczyznę. Babunia? Cudowna kobieta! Piękna książka! Polecam!

wiooletka13 | 2016-02-27
Przeczytana: 26 lutego 2016

Płakałam, śmiałam się i płakałam. Niesamowita przepełniona bólem po stracie kogoś bliskiego twojemu sercu, o tym jak zranione serce wolno się goi i o miłości, która w niespodziewanym momencie wkracza do naszego życia.

Piękna i emocjonalna książka, która pokazuje jak powinniśmy się cieszyć z tego co mamy teraz w tym momencie, a nie za rok, dwa czy pięć. Pokazuje także, że w życiu niczego niemożna zaplanować, nic nie jest pewne.

"Bóg ma plan i chociaż nie możemy go zobaczyć on i tak wprowadzi go w życie."

Po przeczytaniu jej będziesz emocjonalnym bałaganem, jedna z niewielu książek, które łapią prosto za serce.

Jest tak piękna i prawdziwa, że łzy same płyną z oczu. Naprawdę na długo zagości w moim sercu. Fenomenalna !!!