Virtualo -50% thriller

Historia bez cenzury t. 3

Seria: Księgi Tajemnic
Wydawnictwo: Amber

Spoglądając w niebo ludzie od wieków zadają obie pytanie: czy jesteśmy sami? Hartwig Hausdorf, światowej sławy niemiecki badacz tajemniczych zjawisk porównywany z Dńnikenem, autor książek tłumaczonych na 14 języków, m.in. XX wiekstulecie zagadek i fenomenów, Biała piramida, w trzeciej księdze Historii bez cenzury sugeruje, że Ziemię od tysięcy lat odwiedzali i nadal odwiedzają Obcy. Już starożytne hinduskie eposy, Biblia, średniowieczne kroniki, a dziś współczesne raporty wojskowe przedstawiają konfrontacje Ziemian z tajemniczą rasą z kosmosu, która od początków naszej cywilizacji ingeruje w ziemskie konflikty i politykę.

Sensej | 2017-06-09
TocataRea | 2012-09-09