Z polszczyzną za pan brat

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
7 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8320704014
Sasha

Abda | 2016-04-23
Przeczytana: 27 stycznia 2016

Książkę przeczytałam w ramach przygotowań do konkursu literackiego i muszę stwierdzić, że bardzo mnie zainteresowała. O prostym przekazie, zrozumiałej treści i przede wszystkim, mimo daty wydania, wciąż aktualna. Warto czasami poświęcić czas tego typu literaturze. Literaturze niekoniecznie łatwej i przyjemnej, ale o charakterze naukowym, dzięki której poszerzamy swoją wiedzę. Mimo wielu wątpliwości i bezpodstawnych stwierdzeń, po przeczytaniu KAŻDEJ książki w naszej głowie pozostaje wiele informacji w niej zawartych. Nie inaczej jest w tym przypadku. Chyba każdy z nas pragnie dobrze posługiwać się ojczystym językiem i nie popełniać błędów językowych. Gwarantuję, że po lekturze "Z polszczyzną za pan brat" z pewnością wzrośnie Wasza świadomość w komunikacji z ludźmi ;)