rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Zombie.pl

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pokaż mi książkę, która...
 Czarna owca Czarna owca Pokaż mi książkę, którą lubisz, ale resztę dzieł jej autora już nie bardzo.
1 rok temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Maj 2018)
No to na dobry koniec miesiąca:  Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata  Atlas lądów niebyłych. Największe mity, zmyślenia i pomyłki kartografów  Życie w średniowiecznej wsi  Player One  Wojna światów
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.
Czytamy w weekend
Na chwilę oderwałam się od Nory Roberts i jej znakomitej serii z porucznik Eve Dallas. Ale i tak zostaję przy literaturze kobiecej.Mam za sobą 1/3 pozycji  Jestem żoną szejka Jestem żoną szejka a jeśli starczy czasu wezmę się za  Niania w Nowym Jorku Niania w Nowym...
Książki o zombie
 Po moim trupie Po moim trupie  Polaroidy z zagłady Polaroidy z zagłady  Survival War "Błękitne Strefy" Tom I Survival War "Błękitne Strefy" Tom I
7 lata temu
Pokazuje 6 z 18