Niepodległość. zależność. Suwerenność

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
biznes, finanse

Problematyka zagraniczna w najnowszej polskiej myśli politycznej. Na treść monografii składa się trzydzieści artykułów i rozpraw opracowanych na wysokim poziomie merytorycznym i redakcyjnym oraz starannie przygotowanych pod względem edytorskim. Każdy z autorów analizuje ważny poznawczo i merytorycznie problem lub aspekt polskiej polityki zagranicznej oraz roli i miejsca Polski w stosunkach międzynarodowych, zarówno w wymiarze historycznym, jak i ściśle współczesnym, stającej się rzeczywistości międynarodowej.

Mateusz | 2016-10-04
Małgośka | 2013-07-28