Bound

Okładka książki Bound Sophie Oak
Okładka książki Bound
Sophie Oak Wydawnictwo: Siren Publishing Cykl: A Faery Story (tom 1) literatura obyczajowa, romans
A Faery Story (tom 1)
Siren Publishing
2011-05-31
2011-05-31
fantasy paranormal romance

Na półkach: , , , , , , , ,

"Megan Starke nigdy nie była dla nikogo nikim specjalnym. Z niedającą satysfakcji pracą i nieudanym małżeństwem, nikt nie pomyliłby jej życia z bajką. Więc kiedy zostaje porwana i zabrana do magicznego świata, by być wielką nagrodą w bezwzględnym i krwawym turnieju, nie jest pewna czy to sen czy koszmar.
Beckett Finn miał być księciem. On i jego brat, Cian, mieli odziedziczyć tron Seelie Fae i rządzić królestwem Fae. Ale atak zdrajców zniszczył tę przyszłość. Teraz bracia są osłabieni, przeklęci przez ich królewską krew, póki nie znajdą partnerki, która przywróci im tron. Kiedy Beck dostrzega Meg, jej ciało wzywa go, a on uświadamia sobie, że ona jest kluczem do ich wyzwolenia.
Związana namiętnością i przeznaczeniem, czas by Megan znalazła własne szczęście i żyła długo i szczęśliwie."

Zdecydowanie bardzo wciągająca historiao Planach (światach) różnych stworzeń. Mamy tu Fee, Wampiry, Gnomy, Skrzaty a także Czarownice i upiorne Demony.
Kiedy Beck idzie walczyć na arenę aby wykupić Maggie jest groźnie ale gdy ją zatwierdza robi się gorąco. To ostatni moment aby ten Wojownik znalazł żonę dla siebie i konającego brata.
Bliźniacy są jak ogień i woda. Inteligentny Cian pełen uroku i delikatności oraz waleczny Beck, który musi skrywać w sobie swoją dominującą naturę. Od dziecka nierozłączni - są dwoma połówkami całości a Meg ma być ich mostem.
Ależ ja się początkowo wkurzałam na Becka. Czułam z czym walczył i dlaczego to robił ale wściekła byłam na Jego ślepotę. Na szczęście Cian wykazał się dużo większą inteligencją a Ich Partnerka Więzi umiała pokazać pazurki i zawalczyć o swoje.
Super historia i polecam z całego serducha a sama zabieram się za kolejny tom...

Beckett Finn miał być księciem. On i jego brat, Cian, mieli...

• BDSM
  • Trójkąty i nie tylko