Ekskluzywny macho

Okładka książki Ekskluzywny macho Tatjana Polakowa
Okładka książki Ekskluzywny macho
Tatjana Polakowa Wydawnictwo: Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” S.A. Cykl: Olga Riazancewa (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Olga Riazancewa (tom 3)
Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” S.A.
2008-01-01
2008-01-01
9788360192511

Po przeczytaniu kolejnego tomu przygód Olgi kobiety detektywa z poczuciem braku spełnienia, gdy nie jest maltretowana "przez demony przeszłości". Ha, ha, zabić wykonawcę a nie inicjatora, bardzo dojrzałe podejście.
Konkrety:
1. Znowu trup ściele się gęsto i bezsensownie, a na koniec i tak wychodzi, że to sprawa wielkiej polityki w połączeniu z biznesem.
2. Mniej wzmianek o alkoholu to i mniej mnie suszyło podczas czytania.
3. Mężczyźni źle dobierani albo źle kończą schematycznie opisani.
4. Sympatyczny gliniarz to na plus.
5. Doskonały manipulant (Dziadek) czyli zalążek analizy psychologicznej - niech też będzie na plus.
6. Intryga kryminalna - szkoda słów.
7. Humor - mi zabrakło.
8. Saszka - jamnik nieziemsko mądra psinka w wielu miejscach ratuje tą pseudokryminalną opowiastkę. Dam mu z sentymentu dla jamników 3 gwiazdki.
9. Dokończyłam czytać w dwóch podejściach - gwiazdka.
Policzmyż, to będzie góra jakieś 4 gwiazdki. Za rozczarowanie autorką odejmować nie będę chociaż jak pomyślę, że przede mnę jeszcze 5 tomów....

Konkrety:
2. Mniej wzmianek o...

Ksiazka przeczytana w dwa dni tak mnie wciagnela. Dodam, ze czytam tomy zgodnie z kolejnoscia bo to duzo wyjasnia w relacjach miedzy bohaterami.

„Ekskluzywny macho” to moim zdaniem jeden z lepszych tytułów serii z Olgą Riazancewą. Przede wszystkim książka jest zabawna, nie tylko dialogi, ale kilka sytuacji mnie rozbawiło, w ogóle powieść czytałam z uśmiechem na twarzy. Nie tylko nie da się nie lubić pieska Saszki, chociaż za jamnikami nie przepadam, ten jednak jest słodziutki, jednak równie słodziutki wydał się tytułowy macho czyli wreszcie pojawił się w życiu Olgi Tagajew, moja ulubiona postać serii i za tę właśnie postać daję „Ekskluzywnemu macho” dodatkową gwiazdkę. Nie jest łatwo stworzyć postać, która intryguje czytelnika, a mnie ten mafiozo zafascynował, między innymi podejściem do głównej bohaterki. Czyli książka bardzo dobra, intryga kryminalna ciekawa, oprócz tego treść bawi. Szkoda tylko, że przede mną ostatnia powieść z serii, a całość polecam jak najbardziej.

Lekkim kryminałom, nawet baedzo dobrym,nie daję zazwyczaj ośmiu gwiazdek. Dla Polakowej robię jednak wyjątek - opowieści o Oldze Riazancewej są naprawdę mistrzowskie! Czytelnik zajdzie w nich rewelacyjną intrygę kryminalną połączoną z bardzo wciągającym wątkiem osobistym głównej bohaterki oraz brutalnymi, acz fascynującymi realiami nowej Rosji, w której granica między biznesem, polityka i światem przestępczym jest nieraz bardzo płynna.

Czyta się jednym tchem - polecam ogromnie!

Super książka:) polecam

Super książka:) polecam

Jestem zachwycona.
Ostry kryminał z trudną miłością w tle.
Lekko i zabawnie napisana,chociaż temat nielekki.
Wspaniała bohaterka,której nie sposób nie pokochać.
No i rosyjska rzeczywistość -przerażająca.
Cała 8-tomowa seria,to dawka dobrej literatury,którą pochłania się błyskawicznie.

Jestem zachwycona.
Ostry kryminał z trudną miłością w tle.
Lekko i zabawnie napisana,chociaż temat nielekki.
Wspaniała bohaterka,której nie sposób nie pokochać.
No i rosyjska rzeczywistość -przerażająca.

Swietna ,lekka,bohaterka mnie zachwyca.

Swietna ,lekka,bohaterka mnie zachwyca.

• Tatiana Polakowa
  • Literatura rosyjska

Dodaj cytat z książki Ekskluzywny macho