Samotna w lesie

Tłumaczenie: Roman Kazior, Anna Just
Cykl: Ida wśród Magnolii (tom 25)
Wydawnictwo: Edipresse
Mord in besseren Kreisen?/Das neue Traumpaar?/Schnsucht nach deiner Nahe
Amanda

Młoda arystokratka Ida von Waldenburg przejmuje zarządzanie rodzinnym majątkiem. Nowa sytuacja stwarza szansę na jej błyskotliwą karierę, ale jednocześnie budzi rodzinne konflikty. Osłodą w tej trudnej sytuacji są dla Idy wierni przyjaciele, niespodziewana miłość i... obłędny zapach magnolii, rosnących w dworskim ogrodzie. - Droga hrabino, to oczywiste, że w naszych kręgach się tego pragnie....

- Droga hrabino, to oczywiste, że w naszych kręgach się tego pragnie. Zaręczyłam się z hrabią Bechsteinem przede wszystkim dlatego, że w hierarchii szlacheckiej stoi wyżej ode mnie. Mam szczęście, bo jest bardzo przystojny, pasuje do mnie wiekiem i jest bardzo sympatyczny. Ale związałabym się z nim również wtedy, gdyby był ode mnie starszy i nie tak urodziwy.
Ida wiedziała, dlaczego Benita zaręczyła się z Jasiem. Dobrze jednak ponownie usłyszeć to z jej ust, bo dzięki temu pozbywa się wyrzutów sumienia i nie czuje się tak podle.
- Każdy ma własne podejście do tych spraw. Waldenburgowie wychodzą za mąż i żenią się z miłości.
- Dotyczy to także Sabriny?
- Tak, również mojej siostry - potwierdziła.

źródło opisu: Edipresse, 2015

źródło okładki: zdjęcie własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!