Klubowicz

Wydawnictwo: Replika

Kevin to mężczyzna walczący ze słabościami własnego charakteru i depresją. Ktoś kiedyś powiedział mu, że napisze o nim książkę. Kevin znał tylko jej tytuł a Klubowicz.Po wielu latach spostrzega tę właśnie powieść na wystawie księgarni. Lektura sprawia, że z wielkim trudem zamknięte rozdziały jego życia otwarte zostają na nowo, a zabliźnione rany, znów krwawią. Te wspomnienia mają coraz większy wpływ na jego obecne życie. Krucha równowaga, którą tak trudno mu było osiągnąć, teraz zostaje zniszczona.Autorka powieści nie ograniczyła się jednak do opisywania wydarzeń z przeszłości, przypisała Kevinowi również przyszły los.Czy jednak rozwiązanie z powieści będzie jego udziałem w rzeczywistym życiuaCzy prowadzone przez Kevina życie i jego problemy to tylko odosobniony przykład człowieka chorego na depresję, o słabym i skomplikowanym charakterzeaA może tytułowy klubowicz to reprezentant coraz większej grupy ludzi, którzy są wytworem anaszych czasówa a zbyt szybkich, pozbawiających tych wrażliwszych szansy na budowanie związkówa

Sam | 2012-02-26

Kupiłam tą książkę za symboliczną złotówkę . Non stop odkładałam ją na później .Dlaczego? Oceniłam ją po okładce i tytule. Mój błąd . :) Książka mnie zaskoczyła . Pokazała , co wspomnienia potrafią zrobić z człowiekiem. I..tak , każdy znajdzie w niej coś dla siebie . Coś, co obudzi 'potwory przeszłości' i nakłoni do myślenia . Polecam :)

milk3shaake | 2012-06-29
Przeczytana: sierpień 2010

Wspaniała książka o problemach z własną osobowością;)

kaja841 | 2010-08-25

Tak ta książka traktuje o słabosciach głównego bohatera, o tym jaki jest bezsilny, ale również o tym za czym tęskni, za miłoscią. Książka bardzo współczesna, niezbyt optymistyczna, potrafi nieźle nagmatwać w głowie.

kiniamala | 2013-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2013

Zaczęłam czytać z dużym dystansem (jakoś tak miałam obawy o fabułę), ale książka okazała się całkiem ciekawa. Przeplatanie książki z życiem bohatera. Przyjemnie się czytało.

Marek Pepłowski | 2011-08-02
Przeczytana: 02 sierpnia 2011

Warto przeczytać. Niektórzy pewnie znajdą w tej książce cząstkę siebie. Polecam

Natalia | 2012-08-25
Przeczytana: sierpień 2012

Książkę kupiłam za symboliczną złotówkę. Długo leżała na półce (prawie rok) zanim do niej zajrzałam. A było warto, ponieważ pokazuje jak niebezpieczna może być depresja i dlaczego nie można jej lekceważyć.

Explorerka | 2015-05-29
aleksytymia | 2015-04-20