Ostrze i krew

Wydawnictwo: mybook.pl
Ostrze i krew

Dziewiętnastoletni Tomasz jest przeciętnym młodym człowiekiem, trawiącym wolny czas na snucie się z kumplami po osiedlu, gadaninę o niczym i popijanie taniego wina. Przypadkowo spotkany dawny znajomy Beniamin, nie mogąc patrzeć, jak jego niegdyś najlepszy kolega marnotrawi swoje życie, podejmuje niezwykłą decyzję: przenosi się wraz z nim do równoległego świata, przypominającego naszą średniowieczną Polskę, który sam niedawno odkrył. Tam Tomasz uczy się rycerskiego fachu, wreszcie zostaje zmuszony do podjęcia pełnej odpowiedzialność za swój los oraz hartuje zarówno ciało, jak i osobowość w ogniu walk między skłóconymi królestwami Enicenii, Walkii i Valkiriany.

źródło opisu: http://www.mybook.pl/6/0/bid/342

źródło okładki: http://www.mybook.pl/6/0/bid/342

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!