Jak wyglądać dziesięć lat młodziej po czterdziestce

Wydawnictwo: Publicat
Cómo tener diez años menos a partir de los 40
poradniki
Sasha

elle | 2018-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2018

Ksiazka jest napisana w formie programu,dzieki ktoremu zyskuje się sprawnosć fizyczna oraz umysłową plus lepsze samopoczucie .
Zatem wystarczy tylko wprowadzic kilka zmian w codziennej rutynie aby czuc sie mlodziej i lepiej w dojrzalym wieku .
Jest tutaj wszystko o snie, diecie, kondycji skory i miesnioraz aktywnosci mozgu .Mamy rownie dzial zdrowotny o depresji, cukrzycy nadcisnieniu i osteoporozie oraz innych schorzeniach oraz o dobrej energii.Ksiazka jest prawdziwa kopalnia wiedzy dla dojrzalych kobiet i skarbem w reku tych ,ktore chca wykorzystac praktyczne rady w niej zawarte.Serdecznie zachecamdo lektury!