Biały kieł. Zew krwi.

amrr

źródło okładki: Zdjęcie własne amrr

Nakiied | 2019-08-31
Przeczytana: sierpień 2018

Pamiętam jak to oto książka była moją lekturą w szkole której nie przeczytałam i pluje sobie w brodę, że tego nie zrobiłam. Dopiero miałam z nią styczność później, po latach. Przeczytałam ją z szybkością i z zaciekawieniem.

Odkąd przeczytałam po raz pierwszy, zdążyłam już kilka razy do niej wrócić. Bardzo lubię tę książkę i jeśli mam okazję oglądam jej ekranizacje, ale i tak zawsze wygrywa książka.
London pięknie opisuje w niej losy wilka i ludzi, których spotyka na swej drodze. Dodatkowy plus za przedstawienie realiów życia na dalekiej północy. Jedna z moich ulubionych lektur z dzieciństwa.

justicedoubleu | 2019-02-25
Przeczytana: 05 kwietnia 2012

Obie powieści są wspaniałe. Wielkie historie.

Paweł | 2018-05-15

Jack London w formie!!!

Powieść przygodowa dla młodzierzy, której bohaterem jest mieszaniec psa z wilkiem Akcja Białego Kła rozgrywa się naAmeryce Północnej

Strix_aluco | 2017-01-22

Klasyk którego trudno nie przeczytać.

| 2016-08-15
Przeczytana: 2011 rok

Klasyk którego nie wypada pominąć żadnemu czytelnikowi.

Octopus | 2016-01-30
Przeczytana: 1975 rok

London świetnie rozumiał i opisywał charaktery ludzi i zwierząt, dlatego warto zajrzeć do tej klasyki