Na Bałkanach bez zmian

Wydawnictwo: Adamski i Bieliński

Podczas misji obserwacyjnej na terenie Bałkanów, dwaj przedstawiciele ambasady Stanów zjednoczonych: major Green i sierżant Crawley biorą udział w ekshumacji cywilów spoczywających w zbiorowych mogiłach. Tego samego wieczora zostają porwani przez grupę zamaskowanych i uzbrojonych mężczyzn...

źródło okładki: http://merlin.pl

Michał | 2012-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2012

Luźna nowelka na chwilę relaksu, dla miłośników tematu wojny na Bałkanach. Bardzo dobrze oddaje ówczesne realia, jednak w oczy biją błędy edytorskie - może zdenerwować.

Polecam, przede wszystkim miłośnikom.

radkli | 2015-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2015

Czytając towarzyszyło mi ciągłe skojarzenie z "Demonami wojny" jednak "Na Bałkanach.." okazało się jeszcze mocniejsze i brutalniejsze. Książka faktycznie, jak to jej się zarzuca, stylistycznie poskładana jest słabo, jakby nie została poprawnie zredagowana i wydano ją 'ad hoc'. Mimo tych minusów trzeba przyznać, że trzyma w napięciu i dostarcza kilku ciekawych zwrotów akcji.

peanut | 2016-05-25
MarcinKam | 2016-05-20