Akrofobia

Wydawnictwo: blogger
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Akrofobia
KatalogTekstu

Bezkompromisowa, kontrowersyjna powieść kryminalno-obyczajowa, charakteryzująca się wielowątkowością. Wzruszająca, prowokująca, zmuszająca do zastanowienia… Prostytutka Tatiana jest świadkiem samobójstwa kobiety, która wiesza się na Tarasie Widokowym Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Razem z doświadczonym przez życie sierżantem Alexem Darskim oraz francuskim milionerem Xavierem Lorrain...

Wzruszająca, prowokująca, zmuszająca do zastanowienia…

Prostytutka Tatiana jest świadkiem samobójstwa kobiety, która wiesza się na Tarasie Widokowym Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Razem z doświadczonym przez życie sierżantem Alexem Darskim oraz francuskim milionerem Xavierem Lorrain podejmują pościg za tajemniczym mężczyzną, który najprawdopodobniej porywa młode kobiety, a następnie wpaja w nie wizję świata, w który on sam wierzy. Nie takiego, jakim jest obecnie… nie takiego, w którym ludzie zatracają wartości i skupiają się jedynie na rzeczach nieistotnych.

Nikt nie wierzy w istnienie mężczyzny, który miałby za tym stać. Nieoficjalne śledztwo naszych bohaterów prowadzi przez wiele niebezpieczeństw, pułapek, dylematów moralnych, małych dramatów ludzkich, pozornych nastawień antysemickich… aż do nieoczekiwanego, nieprzewidywalnego finału.

źródło opisu: http://akrostory.blogspot.com/p/o-akrofobii.html

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

KatalogTekstu | 2016-01-05

Książka dostępna jest w wersji elektronicznej, pod adresem: http://akrostory.blogspot.com/