Święty seks!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Światło-Życie
Holy Sex!
religia
justyna

Propozycja, z jaką wychodzą katolicy do rozerotyzowanego świata, przekracza stereotypy głęboko zakorzenione w naszych umysłach. Jest świeża, nowatorska i zaskakująca. Czytając książkę, nie bójcie się jej nowatorskiego spojrzenia, ponieważ zaproponowane myślenie pomaga wielu ludziom zrzucić garb lęków, poczucia winy, dylematów, jak pogodzić wiarę z fascynacją cielesnością. Br. Ksawery Knotz...

Br. Ksawery Knotz OFM Cap.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-oaza.pl/ksiazka/swiety-seks

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-oaza.pl/ksiazka/swiety-seks

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!