Pieniądze nie spadają z nieba. Jak uczyć dziecko obchodzenia się z pieniędzmi

Tłumaczenie: Aleksander Kisil
Seria: Poradnik Rodzica
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Geld fἄllt nicht vom Himmel. Wie Kinder lernen mit Geld
beata

Dzieci potrafią kupować i oszczędzać po mistrzowsku! Badania wykazują, że młodzi ludzie decydują o znaczących kwotach, wydawanych przez rodziców. Producenci inwestują w reklamę swoich produktów i dokładają wszelkich starań, aby zdobyć zainteresowanie najmłodszego pokolenia. Musimy nauczyć nasze dzieci rozpoznawać triki i wyrafinowane metody działania przemysłu reklamowego, aby przygotować młodzież do mądrego odbioru konsumpcyjnej rzeczywistości.

źródło opisu: Klub dla Ciebie, Warszawa 2001

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!