Szamani zarządzania

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
biznes, finanse

Według ostatnio przeprowadzonych badań 72 procent menedżerów uważa, że stosowanie właściwych narzędzi zarządzania pomaga osiągnąć sukces, ale jednocześnie twierdzą oni, iż większość z owych narzędzi mniej daje, niż obiecuje. Często w wyniku ich zasto

Mirek Jasinski | 2016-05-24
Przeczytana: 24 maja 2016

Pierwszy raz przeczytałem tę książkę prawie 20 lat temu - wtedy jeszcze po angielsku i zrobiła na mnie olbrzymie wrażenie. Odczarowała pewnych Guru, postawionych przez świat biznesowy na ołtarzykach i pokazała słabe strony ich teorii. Niektóre były oczywiste nawet wtedy. Do innych musiałem dojrzeć. Kilku krytykowanych bohaterów nadal na moim ołtarzyku pozostaje.

Potem kupiłem wersję polską, bo łatwiej jest cytować w naszym rodzimym języku.

Dziś, przez przypadek zauważyłem na półce i postanowiłem sprawdzić jaki będzie odbiór po latach.

mariola | 2017-03-05
zdrena | 2015-04-06