Zawsze i na zawsze razem. Mały poradnik małżeński. Jak pielęgnować miłość i żywe więzy w małżeństwie.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Książkowe
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

źródło okładki: google

Z_błyskiem_w_oku | 2016-01-03
Na półkach: Przeczytane, Psychologia

Mała książeczka pełna pomysłów jak pielęgnować bliskie relacje napisana przez małżeństwo psychologów wspierających pary małżeńskie.

O budowaniu partnerstwa, komunikacji, okazywaniu miłości, życiu seksualnym, radzeniu sobie z różnicami, konfliktami i zmianami. Krótkie rozdziały mogą poddać kilka sposobów na proste zadania dla dwojga, np. by cieszyć się z różnic, nie kłaść się spać zagniewanym, powiedzieć "dobranoc" z miłością, być ciekawym drugiej osoby i ciągle ją poznawać.