Brudnopis poukładanego inaczej

Wydawnictwo: Replika

Antoni Filipowicz studiował Architekturę i Inżynierię Lądową. zaprojektował i zbudował wiele domów i innych obiektów, np. budynek Radia i Telewizji w Warszawie Interesuje się sportem i muzyką poważną. Jego największe pasje to pisanie oraz rysowanie i malowanie (jego prace znajdują się w wielu zbiorach prywatnych a także na stałej wystawie w restauracji Florian w Warszawie). Główne nagrody i wyróżnienia: -II nagroda w konkursie literackim poświęconym wspomnieniom z PRL organizowanym przez ośrodek Karta (książka wspomnieniowa o śp. Ojcu Stanisławie). -Nagroda Główna w konkursie o złote pióro Prezydenta Warszawy(opowiadanie Sznurowadło). -Nagroda główna wojewody mazowieckiego (opowiadanie Ojciec swoich wnucząt, czyli niezamierzona lekcja historii). -Nagroda specjalna Fundacji Brata Alberta (zbiorek wierszy katolickich Kromka jak opłatek). -Nagroda specjalna w XXXVI edycji konkursu literackiego zarządu Głównego związku Twórców Ludowych (wiersz Wędrowiec).

osiempalcow | 2014-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2014