Borówka

7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Kaklucha

źródło okładki: www.w.bibliotece.pl

FannyBrawne | 2016-03-08

Czytałam to wieki temu. Historia chłopaka, który przyjeżdża do dalekiej krewnej matki, by dojść do zdrowia. Staruszka mieszka ze swoją przyjaciółką. Kiedy kobiety są zajęta rozmowami, chłopiec poznaje wieś i spotyka uroczą dziewczynę z psem. Jak na mój ówczesny wiek uważałam, że książka jest w nieco staroświeckim stylu i na początku byłam trochę podenerowana, że to będzie o starych ludziach, ale potem zmieniłam zdanie. Czytała ją dwa razy. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się sobie ją przypomnieć. Na chwilę obecną nie oceniam, bo nie wiem, jak bym teraz na nią zareagowała i nie pamiętam też do końca swoich odczuć.