MUSICK Magazine nr 12/2015 (3)

Wydawnictwo: Magdalena Dorosińska
20849664
czasopisma
Dawid J

W nowym numerze Musick Magazine prezentujemy wyjątkowy materiał dotyczący krakowskiej Mgły – długi wywiad z liderem zespołu, M. oraz pierwszą w ich historii sesję zdjęciową. Unikatowe materiały o unikalnym zespole, który obecnie jest filarem światowej sceny blackmetalowej. mglaTo nie jedyny powód, dla którego warto sięgnąć po nowy numer Musick Magazine. W środku czekają na Was również rozmowy...

mglaTo nie jedyny powód, dla którego warto sięgnąć po nowy numer Musick Magazine. W środku czekają na Was również rozmowy z Kubą Ziołkiem (Stara Rzeka) oraz Chelsea Wolfe – autorami rzadkiej urody płyt.

Polecamy też ciekawe wywiady z WASP, Ghost, My Dying Bride, Shining, Uncle Acid & the DeadBeats, Kylesa, Esoteric, Backyard Babies, Act of Defiance, Skepticism, Dark Buddha Rising, Calm The Fire.

W aktualnym numerze przygotowaliśmy sporo materiałów dla fanów death metalu: wywiady z Grave, Malevolent Creation, Cruciamentum, Hate Eternal, Nile, Cattle Decapitation, In Twilight’s Embrace.

Z kolei black metal w rożnych odcieniach reprezentują: Odraza, Mord’a’Stigmata, Thy Worshiper, Gorgoroth i Tsjuder. Należycie potraktowaliśmy krajową scenę i pod szyldem „Nowy polski martwy metal” publikujemy wywiady z: Taran, Martwa Aura, Non Opus Dei, Sphere, Squash Bowels, Kult Mogił, Saltus. Całość uzupełniają cykliczne rubryki oraz duża porcja recenzji.

źródło opisu: www.musickmagazine.pl

7,4 (817 ocen i opinii)
Czarownica ze wzgórza
Stacey Halls

7,5 (2 ocen i opinii)
Burze w mózgu. Opowieści ze świata neurologii
Suzanne O'Sullivan

8,75 (8 ocen i opinii)
Poza kontrolą
Kathryn Croft

8 (1 ocen i opinii)
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!