zarządzanie strategiczne w teorii i praktyce firmy

5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

W publikacji przedstawiono: koncepcję zarządzania strategicznego, typologię strategii zarządzania, kierunki wykorzystywania analizy preferencji w zarządzaniu strategicznym, analizę strategiczną, planowanie strategiczne, implementację stra

Chcąc zaliczyć "zarządzanie procesowe" musiałam zmierzyć się z tą książką... Miałam nawet zaszczyt mieć wykłady z Szanownym autorem tej pozycji :)

Książka mocno naukowa, jak dla mnie ciężka, ale porusza szeroko tematykę zarządzania strategicznego. Będzie bardzo pomocna również w przypadku wszelkich przedmiotów związanych z zarządzaniem.

Monika | 2013-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2013