snerg, fantastyka

Inne wydania

Wznowienie powieści, która pierwsze wydanie miała w 1980 r. Nagi cel posiada kilka warstw: wątek przygodowy, sensacyjny, a pod nimi charakterystyczną dla Snerga wizję mechanizmów rządzących światem.

atimere | 2015-08-13

Książka którą można czytać na kilku płaszczyznach i która niezmiennie pozostaje błyskotliwą. Na prawdę godna polecenia dla miłośników fantastyki i miłośników myślenia.

MadameShepard | 2015-12-06

Słabizna. Pomysł może i ciekawy, ale wykonanie woła o pomstę do nieba. Fabuła bez ładu i składu, a książka bez talentu napisana.

GrzesiekLepianka | 2016-12-27

Po kolejnej książce Snerga spodziewałem się o wiele więcej, jednak nie jest to książka zła, chociaż trochę za mało spójna myślowo i właśnie myślowo niechlujnie i niezbyt przekonująco napisana. Czasami razi też w niej seksizm.

AvoidTheVoid | 2015-05-25
Przeczytana: 15 maja 2015

Przyjemna, po przeczytaniu wprowadza w refleksję. Nieco przestarzałe obraz i porównania mogą się wydać nieco śmieszne młodszym czytelnikom ;)

Maciej | 2017-05-07
Na półkach: Przeczytane, Ebook, 2017
Przeczytana: 07 maja 2017

Początek wydaje się nieco chaotyczny, nie wiadomo o co chodzi. Później jest lepiej, zaczyna się układać w miarę logicznie.
Gdy uświadomimy sobie, że książka powstała prawie 40 lat temu (a dokładnie w 1978) to jej ocena automatycznie wzrasta.

Władysław Strojny | 2017-05-28
Przeczytana: 15 lutego 2017