Niebezpieczna strefa

Wydawnictwo: Świat Książki

Maggie jest od kilku lat szczęśliwą żona i matką. Do czasu, gdy pory-wacze uprowadzają jej synka i nie żądają okupu. Tylko ona domyśla się, że rzecz ma związek z największą tajemnicą jej życia. Aby odzyskać synka powraca do tytułowej Niebezpiecznej strefy świata rządzonego przez mafię, z którego sama się wywodzi...

Henioo | 2013-09-25
Przeczytana: maj 2009

Maggie Cady ma wspaniałego męża i synka, mieszkają w Nowym Orleanie. Jednak jej życie ma w sobie pewną, pilnie strzeżoną tajemnicę. Kiedy po brutalnym napadzie i porwaniu ich synka Jimmy'ego do Maggie dociera prawda- odzywa się długo skrywana przeszłość. Może ocalić synka tylko w jeden sposób: wracając do świata przemocy, mafijnych porachunków i kłamstw.
Maggie jest córką bossa jednej z nowojorskich rodzin mafijnych, Salvatore Belliniego, która została objeta programem ochrony, jednak zostaje zdemaskowana...
Okazało się, że za wszystkim stoi agent FBI Adaschek, którego syn, również agent, zginął 5 lat wcześniej w trakcie porachunków pomiędzy rodzinami mafijnymi.
Więc przyszedł czas zemsty.
Dosyć, dosyć...

Świetna książka, cały czas trzymająca w napięciu! Historia kobiety o tajemniczej przeszłości. Polecam!

Marcelina | 2012-07-15

Akcja od początku znakomita, do samego końca nie wyjaśnione kto jest winny całemu zamieszaniu. Bohater jako kobieta - trafione !

sylwuskak | 2016-02-04
Przeczytana: 06 marca 2016