Moi Beatlesi, czyli życie na 33 i 1/3 obrotu

Wydawnictwo: Oskar
The Beatles
Marthe

Moi Beatlesi czyli życie na 33 1/3 obrotu" to książka w której Roman Stinzing podsumowuje swoją prawie pięćdziesięcioletnią fascynację zespołem The Beatles. W barwny sposób, z niezwykłą dbałością o szczegóły, przedstawia wspomnienia dotyczące powstania imponującej kolekcji pamiątek związanych z ulubionym zespołem. Jednocześnie fabuła ukazuje obraz życia codziennego nastoletniego chłopaka, który dorastał w Polsce Ludowej wraz z muzyką The Beatles, a dziś - jako człowiek dorosły - żyje w cieniu ich legendy, która nie tylko jego nie przestaje fascynować.

źródło opisu: Wydawnictwo Oskar 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Rafał Szczotka | 2016-11-30
Przeczytana: 30 listopada 2016

Historia prawdziwego miłośnika. Fajna, lekka książka.