Kraul ćwiczenia techniczne. Pływaj i trenuj jak zawodowcy

Tłumaczenie: Piotr J. Kober
Wydawnictwo: Piotr Jacek Kober
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Front Crawl - The Swimming Technique - How to Train Like a Professional
sport
Jan Nowak

Kraul jest najszybszym stylem pływackim. Jednocześnie przy idealnej technice jest też stylem najbardziej ekonomicznym, czyli pozwalającym przepłynąć najdłuższy dystans przy najmniejszym nakładzie sił. Niezależnie od tego, czy pływasz rekreacyjnie, trenujesz jako zawodnik, czy też przygotowujesz się do triatlonu, w książce tej znajdziesz wiele ćwiczeń, które pozwolą Ci świadomie pracować nad...

Niezależnie od tego, czy pływasz rekreacyjnie, trenujesz jako zawodnik, czy też przygotowujesz się do triatlonu, w książce tej znajdziesz wiele ćwiczeń, które pozwolą Ci świadomie pracować nad techniką i mieć większą przyjemność z pływania.

Z pewnością nie raz zastanawiałeś się jak to jest, że jedna osoba, pomimo większego nakładu siły, przemieszcza się nieznacznie, podczas gdy inna osoba, pływając na luzie, pokonuje dystans bardzo szybko. Właśnie o tym decyduje technika pływania. Drobne elementy ułożenia i pracy naszego ciała decydują o tym, z jakimi oporami mamy do czynienia podczas pływania oraz jak szybko przemieszczamy się w wodzie.

źródło opisu: https://www.facebook.com/KraulCwiczeniaTechniczne

źródło okładki: https://www.facebook.com/KraulCwiczeniaTechniczne/

Jan Nowak | 2015-12-28
Przeczytana: 16 grudnia 2015

Cała masa ćwiczeń do kraula. Zainteresowałem się książką, gdyż przygotowuję się do triathlonu i szukałem pomocy dotyczącej pływania.

Polecam Janek