Politycy w piaskownicy

Wydawnictwo: Tashka
inne
Ola

„Dzieci są mądre. Potrafią być tu i teraz. Jak mistrzowie zen, jak tybetańscy mnisi. Jeśli je czymś zainteresujesz, natychmiast oddadzą ci całą swoją uwagę. Jestem szczęściarą, bo uznały mnie za swoją. Gdyby ktoś wystrzelił mnie w kosmos, to za nimi tęskniłabym najbardziej”. Katarzyna Stoparczyk „Myślę, że gdyby za najważniejsze sznurki w państwie pociągali rozmówcy Kasi Stoparczyk, nasze...

Katarzyna Stoparczyk

„Myślę, że gdyby za najważniejsze sznurki w państwie pociągali rozmówcy Kasi Stoparczyk, nasze życie polityczne byłoby o wiele ciekawsze. Z pewnością także – lepsze. Marząc, poczytajmy.
Oto jedyne znośne spojrzenie na politykę i polityków”.
Michał Nogaś

„Uwielbiam dzieci. Za ich entuzjazm i prawdomówność. Za słowotwórczość. Są niezwykle kreatywne, spontaniczne, bezpośrednie. Chyba do chwili, kiedy zaczynają się wstydzić. Trzeba z tego korzystać! Kasia robi to świetnie…
Uczmy się od nich radości życia. Tak szybko dorastają”.
Marek Niedźwiecki

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: google

Rafał Szczotka | 2016-05-11
Przeczytana: 01 kwietnia 2016

Niestety dla mnie słabe. Wysoka cena.

Ola | 2015-12-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 26 grudnia 2015

Zdecydowanie zbyt krótka ;) Czytając słychać głosy dzieci... :) SUper, rozczulająca i rozweselająca ;)