The Witch's Betrayal

Cykl: The Assassin''s Curse (tom 0.5)
Wydawnictwo: Strange Chemistry
9781908844729
angielski

You’ve read The Assassin’s Curse. You’ve met Naji. Now go back in time and see Naji in his earlier years, as he seeks a target and ends up clashing with Leila, the river witch.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/17237351-the-witch-s-betrayal

źródło okładki: http://www.cassandraroseclarke.com/2013/01/quickie...»

alja | 2018-03-22
Przeczytana: 22 marca 2018

Suuuper....

Alex Ritter | 2016-05-02

Co to ma być? Ta nowelka jest beznadziejna. Byłam zachwycona The Assasin's Curse i dlatego sięgnęłam po te opowiadanie, to był błąd.
Po przeczytaniu The Witch's Betrayal dowiedziałam się w jakis sposób Naji nabawił się swoich blizn - przez uznałam go za głupka, a Leile jeszcze bardziej znienawidziłam

PirateLegend | 2016-01-04
Na półkach: Przeczytane, Magia
Przeczytana: 29 grudnia 2015

Czyli nowelka o tym jak Naji nabawił się swojej blizny.
W końcu, z perspektywy Najiego poznajemy kulisy jego niebezpiecznego fachu. W jaki sposób działa, jak komunikuje się ze swoimi zwierzchnikami i dostaje zlecenia, jak namierza swoje cele. MAGIA! W to akurat zamieszana jest LEILA. Nienawidzę Leili.
Przyznam, że nie było mi szkoda Najiego nawet przez chwilę. Bycie mniej atrakcyjnym nie jest wielką tragedią, szczególnie, że chodziło mu tylko o opinię Leili. Ich relacja jest niepokojąca, żeby związek między nim a Ananną miał jakiś sens, LEILA MUSI ZNIKNĄĆ. Ananna nie może żyć w jej cieniu!!

| 2015-12-31

Powiem tylko tyle: Leila jest głupia jak but, tępa, wredna wiedźma i nie wiem, co Naji w niej widzi.