KSIĄŻKI WYBRANE: Więzień urodzenia, Czterdzieste czwarte dziecko, Iris i Ruby, Kryształowa czaszka

Seria: Książki Wybrane Reader''s Digest
Wydawnictwo: Reader's Digest
literatura piękna

Książki Wybrane to niezwykle oryginalny pomysł wydawniczy. Każdy tom zawiera cztery specjalnie zredagowane najnowsze światowe przeboje literackie. Sławni autorzy, najlepsze powieści, solidna oprawa i gustowna szata graficzna – to wszystko znajdziesz w każdym tomie Książek Wybranych dostępnych tylko w Reader`s Digest!

źródło opisu: opis własny

Anna | 2018-06-22

Dwie ostatnie nie przypadly mi do gustu a szczegolnie ostatnia .

Soledad | 2016-03-01
Przeczytana: 29 lutego 2016

Gdybym miała oceniać dwie pierwsze powieści zawarte w książce, gwiazdek byłoby dużo więcej. Niestety, zwłaszcza "Kryształowa czaszka" obniżyła ocenę.Wyszła więc średnia.