Olbrzymek

Wydawnictwo: DramEdition
L'Ogrelet
teatr
C_est_moi

Olbrzymek żyje z matką w wielkim, oddalonym od miasteczka lesie. Bardzo chce być jak inne dzieci. Jednak pierwszy dzień w szkole pokazuje mu, jak bardzo się od nich różni. Bo Olbrzymek jest synem olbrzyma, a to znaczy, że najbardziej na świecie lubi delikatne mięso… małych dzieci! Aby uwolnić się od nieodpartego apetytu na świeżą krew, chłopiec będzie musiał stawić czoło trzem trudnym próbom.
Olbrzymek ma sześć lat, nadludzką siłę i serce na tyle dzielne, by stawić czoło niechcianemu dziedzictwu. Ciemnemu dziedzictwu, które każdy z nas może odnaleźć w swojej własnej duszy.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!