Rośliny i zwierzęta cz. 2

Wydawnictwo: Agora SA
rośliny, zwierzęta
flora i fauna
MrGwyn

Jedziesz na wakacje? Wybierasz się na spacer do parku? Chcesz nauczyć się rozpoznawać gatunki roślin i zwierząt? Seria przewodników "Rośliny i zwierzęta" to uporządkowany spis i charakterystyka ponad 1400 gatunków roślin, grzybów i zwierząt, które można spotkać w Polsce i Europie. Czytelne rysunki i prosty klucz ułatwiają rozpoznawanie ich w naturze, a kieszonkowy format umożliwi zabranie książki ze sobą.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!